poznajmy się biuro rachunkowe zdjęcie

O nas

Poznaj nas

Oferujemy kompleksowe usługi księgowe i doradztwo podatkowe: rozliczamy, prowadzimy księgi przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, rozliczamy pracowników, sporządzamy umowy cywilno-prawne oraz niezbędne deklaracje, doradzamy w zakresie podatków i ich optymalizacji.
Służymy wsparciem przy zakładaniu oraz rozwiązywaniu działalności. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo w korzystaniu z naszych usług, gdyż posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC w każdym obszarze naszych działań.

Jesteśmy po to, aby dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem oraz aby umożliwić Państwu poświęcenie czasu swojemu biznesowi, bez konieczności zajmowania się stroną formalną działalności. W czasach, gdy przepisy podatkowe niemal nieustannie się zmieniają, naszą rolą jest być zawsze na bieżąco i przekazywać naszym klientom informacje o zmianach, które dotyczą ich biznesów. Zawsze terminowo, elastycznie, skutecznie i w przystępnej formie. To ich satysfakcja i długoletnia współpraca są dla nas największą nagrodą i najlepszą rekomendacją naszych działań.

Jesteśmy obecni na rynku nieustannie od 1995 roku i możemy pochwalić się bazą ponad 200 zadowolonych klientów. Wielu z nich powierza nam swoje finanse już od ponad 15 lat. Klienci – poza profesjonalną pracą i poradą – doceniają nas za niesformalizowane kontakty, przyjacielską atmosferę, za możliwość umówienia się na spotkanie poza godzinami funkcjonowania biura i traktowania ich pytań oraz problemów indywidualnie. To właśnie zaufanie, jakim obdarza nas klient, i zrozumienie specyfiki jego branży jest dla nas najważniejsze.

Właścicielką firmy jest licencjonowany doradca podatkowy Zofia Kłuskiewicz, mogąca pochwalić się ponad 25–letnim doświadczeniem zawodowym w zakresie księgowości i doradztwa. Nieustannie podnośni swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w dedykowanych szkoleniach i zapoznawaniu się z ciągłymi zmianami prawnymi.

Z naszej strony gwarantujemy doświadczenie, profesjonalizm, rzetelność, terminowość, wiarygodność, uczciwość, zaangażowanie, życzliwość i – co najważniejsze – bezpieczeństwo Waszych finansów.

Misja

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Liczydło w Sopocie jest partnerem księgowym, który zdejmuje z barków przedsiębiorców ciężar związany z zawiłościami księgowo-podatkowymi, by mogli skupić się na rozwoju swoich biznesów, mając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa o swoje podatki i formalną stronę firmy, przekazując je profesjonalistom.

Wartości

  • Profesjonalizm
  • Zaufanie
  • Rzetelność
  • Bezpieczeństwo
  • Uczciwość
  • Samorozwój
  • Edukacja
  • Otwartość
  • Humor i dobre relacje

Certyfikaty