usługi księgowe i podatkowe zdjęcie w tle

Usługi księgowe i podatkowe

Ryczałt ewidencjonowany

Uproszczona forma opodatkowania przychodów jest korzystna dla części przedsiębiorców. Zwłaszcza tych, którzy ponoszą na tyle małe koszty prowadzenia działalności, że bardziej opłaca się im niższa stawka podatku niż odliczanie kosztów od przychodów opodatkowanych wyższą stawką. Do takich profesji mogą należeć m.in.:

  • wszelkiej maści doradcy i konsultanci,
  • lekarze, pielęgniarki, położne,
  • nauczyciele i tłumacze,
  • psycholodzy, coachowie, trenerzy,
  • programiści,
  • wynajem nieruchomości,
  • fotografia i film.
maszyna do pisania usługi księgowe

Mając duże doświadczenie w prowadzeniu ewidencji ryczałtowych, nie tylko zagwarantujemy skrupulatne rozliczenia i bezpieczeństwo Twoich finansów, ale także doradzimy, co i w którym momencie najbardziej będzie się Tobie opłacać.

Działalność gospodarcza

VAT usługi księgowe

Od ponad 25 lat specjalizujemy się w prowadzeniu podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów dla branż wszelkiej maści. Od twórców hand-made, poprzez branżę medyczną, nieruchomości, gastronomię czy muzyczną, po światowych producentów sprzętu filmowego. Oprócz skrupulatnego prowadzenia ksiąg i porządku w podatkach możesz liczyć na doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów działalności, a każde Twoje pytanie na jej temat uzyska rzetelną odpowiedź.

Kadry i płace

Wiemy, jak czasochłonne są działania związane z prowadzeniem ewidencji i rozliczaniem pracowników oraz zleceniobiorców. Dlatego te żmudne obliczenia i dokumenty wykonamy za Ciebie, po czym dostarczymy Ci skondensowaną informację w postaci listy płac czy umowy dla podwykonawcy.

księgowość sopot

Doradztwo podatkowe

podatki i księgowość

Nasze doświadczenie pokazuje, że przedsiębiorcy oczekują aktywnego podejścia i rzetelnych porad dotyczących ich finansów i optymalizacji podatkowej. Natomiast regulacje podatkowe na bieżąco ulegają modyfikacjom. Naszą rolą jest być z nimi na bieżąco i z gąszczu możliwości dostarczać Tobie najlepszych rozwiązań podatkowych dla Twojego biznesu.

Rozliczenia roczne

Co roku przychodzi czas, że każda, dosłownie każda osoba osiągająca podlegające opodatkowaniu dochody, musi pochylić się nad swoimi zarobkami i przygotować z nich rozliczenie PIT. Niektórym pojawiają się wówczas w głowie dziesiątki pytań, o których istnieniu nie wiedzieli przez cały rok. Czy bardziej opłaca mi się rozliczać ze współmałżonkiem czy samodzielnie? Jaki formularz wybrać? Jakie ulgi obecnie są możliwe do odliczenia, które z nich mogą mnie dotyczyć, jak je rozliczyć, a jak rozliczyć przychód zza granicy w ramach Unii, a jak spoza Unii? Jaka wysokość kwoty wolnej od podatku mnie dotyczy, jak przekazać 1% podatku? A w ogóle to jak ja się w ogóle nazywam?

Tak, co poniektórzy mogą się pogubić na tych niezbadanych przez nich wodach. Ale rzucamy Wam koło ratunkowe i chętnie rozliczymy Twój PIT w najbardziej korzystnej dla Ciebie konfiguracji.

rozliczenia roczne usługi zdjęcie